Nakup

na eshopu

Sbírej body

za své nákupy

Uplatni Slevu

u další objednávky

Bambo Nature pleny ještě výhodněji pro stálé zákazníky

Je to tak snadné...

0 +
spokojených rodičů v ČR
0 miliard
plen spotřebovaných celosvětově ročně

Nakupujte Bambo chytře a ušetřete

Staňte se členem našeho věrnostního programu Bambo Nature a ušetřete za nákupy dětských plen a potřeb! Šetříme nejen přírodu, ale i Vaší kapsu 🙂

S každým nákupem v minimální hodnotě 100kč sbíráte věrnostní body. Aby se věrnostní body načítali správně do Vašeho účtu, vždy se před nákupem přihlašte. PŘIHLÁSIT ZDE

  • Za každých utracených 100kč získáte 1 bod
  • 1 bod = 5kč
  • Přihlašte se ke svému účtu a přejděte do sekce „MOJE SLEVOVÉ KUPÓNY“, zde si můžete nasbírané Věrnostní body převést na slevový kupón.
  • Vygenerovaný slevový kupón pak můžete použít během Vašeho nákupu v košíku a zadat jej do pole „SLEVOVÉ KUPÓNY“. Celková hodnota slevového kupónu bude z objednávky odečtena.
  • Věrnostní body lze převést na slevový kupón vždy po 14-ti dnech od vyřízení objednávky. A to z důvodu ochranné 14ti denní lhůty pro vrácení nepoužitého zboží zpět do e-shopu.

Všechny nasbírané věrnostní body jsou platné vždy 1 rok.

Za Vaše nákupy Vás odměníme

Našich zákazníků si vážíme a štědře je odměňujeme! Buďte s námi od narození miminka až po dobu, kdy už plenky nebudou potřeba a ušetřete tak na nákupu nemálo peněz. Do věrnostního programu se může zapojit úplně každý, stačí udělat registraci na našem eshopu a body se Vám začnou ihned načítat.