Dětské pleny Bambo Nature a životní prostředí

Péči o životní prostředí při výrobě dětských plen Bambo Nature vnímáme jako samozřejmost

Abena, dánský výrobce dětských plen a produktů Bambo Nature, dobrovolně podstupuje přísné a důkladné kontroly svých produktů.

Stanovení kritérií je založeno na posouzení dopadů na životní prostředí v průběhu celého životního cyklu výrobku – od výběru surovin, výroby, spotřeby i vzniku odpadů. To znamená, že všechny vybírané suroviny, dodavatelé, obchodní partneři, distributoři a dceřiné společnosti musí přijmout tyto principy a aktivně s nimi pracovat v denní podnikové praxi.

Abena a jejich dodavatelé surovin byly nezávisle testovány a úspěšně splnili řadu přísných podmínek, pokud jde o dopad na životní prostředí svých výrobků.

Výrobky Bambo Nature jsou jedinými dětskými plenami na světě certifikovanými skandinávským ekologickým označením „Nordic EcoLabel“. Kromě toho, Abena splňuje komplexní politiku Total Quality Management zahrnující certifikáty ISO, OSHAS 18001 certifikáty a certifikaci SA8000 CSR, a je členem Organizace spojených národů Global Compact.

Ekologie a životní prostředí

Přísné kontroly našich výrobků a dodavatelů zaručují minimální dopad na životní prostředí. Všechny naše výrobky jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů a zísakli řadu certifikací. Jako jedinná značka dětských plen se pyšníme certifikátem Nordic ecolabel.

Klíčové vlastnosti produktů a výroby dětských eko plen Bambo Nature